ENGELSİZ NAKİL HİZMETİ

ÖZEL DONANIMLI ARAÇLARIMIZLA TEKERLEKLI SANDALYE KULANICILARINI GIDECEKLERI YERE GÜVENLE NAKLINI SAĞLIYORUZ.

Anafor Turizm bünyesinde Türkiye’de ikamet eden veya yurtdışından gelen tekerlekli sandalye kullanan ve / veya yaşlı (yürümekte zorluk çeken) kişilere alternatif nakil hizmeti sunmaktayız.

Nakil hizmetimizi sunduğumuz araçlar özel donanımlar barındırmaktadırlar. Araçlarımız hakkında bilgi almak için www.engelsiznakil.com web adresimizi ziyatret edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz;

  • Transfer
  • Yarım Gün Tur
  • Tam Gün Tur
  • Gece Turu
  • Özelleştirilmiş Tur (Hepsinin birleşiminden oluşur)

HAVAALANI TRANSFERİ

SİZİ GİDECEĞİNİZ NOKTAYA GÜVENLE TAŞIYALIM

Sizi, sevdiklerinizi ya da misafirlerinizi havaalanından istediğiniz yere taşıyalım. Konusunda uzman, güvenilir kadromuz ve konforlu araçlarımızla havaalanından istediğiniz noktaya transferinizi gerçekleştiriyoruz. Üstelik güvenilir hizmet ve uygun fiyatlarla.

VIP TRANSFER

SİZİ GİDECEĞİNİZ NOKTAYA GÜVENLE TAŞIYALIM

İş gezileriniz, kongre ve toplantılarınız, davet ve akşam yemekleriniz, havaalanı geliş ve gidiş transferlerinizde kişi sayısına göre son model binek araç, minibüs ve otobüslerimiz ile istediğiniz noktaya transfer hizmetinizi gerçekleştiriyoruz.

ARAÇ KİRALAMA

İstanbul Araç Kiralama

Günümüzde araç kiralama, araç ihtiyaçları göz önünde bulundurulduğunda birçok açıdan mantıklı ve ekonomik hale gelmiş, günlük veya uzun süreli araç kiralama hizmetni vermekteyiz. Sadece şirketlerin değil bireysel kullanıcıların da talepleri karşılamakta olan Surfrentacar müşteri memnuniyetini ve konforunu ön sıralarda tutmaktadır.

Surfrentacar olarak deneyimli çalışanlarımız ve filomuzla müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda şoförlü araç kiralamaya da olanak sumaktayız.